Bungalov Ev Modelleri

Bungalov Ev Modelleri Türkiye’de tarzı, küçük tatil konutları olarak kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başlandı. Mimari açıdan üçgen olan bu bungalov evler sizin zevkinize, tarz ve renkte üretilmektedir. Ankara Kazan da fabrikamızda üretimi yapılır ve Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Üçgen Bungalov ev fiyatları ve bilgi için WhatsApp tan iletişim kurabilirsiniz.

Üçgen Ev Bungalov Nasıl yapılmaktadır?

Fabrikamızda; beğenilen bungalov modellenin mimari projeleri tamamlandıktan sonra, proje özel CAD programları ile çözümlenir ve vida yerlerine kadar titizlikle detaylandırılır. Tüm yapı elemanlarının bilgisayar kontrolünde üretilmesi, yapıyı ciddi şekilde etkileyebilecek işçilik ve üretim hatalarından korur. Üretim tesisimizde titiz kalite kontrolü ile hazırlanan çelik taşıyıcı sistem aynı zamanda teorik hesap değerleri pratikte de aynen geçerli olan nadir çözümlerdendir.

Çelik yapı sisteminde galvanizli hafif çelik olarak üretilen duvar, döşeme ve çatı panellerindeki özel profillerin panel birleşimlerinde perçin, civata, somun ve akıllı vidaların kullanılması malzemenin kimyasal özelliğini bozmaz ve en rutubetli bölgelerde bile yıllarca paslanma riski taşımaz. Hafif çelik ile üretilen yapıların güvenlik ve dayanımları, yangın, korozyon ve fırtına gibi durumlara karşı koruma koşulları, konforlu, ekonomik ve estetik biçimde sağlanır.

Fabrikamızda tüm duvarlar, ön üretimi yapılmış olarak nakliye edilir bu sayede işçilik hatalarından kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkar. İşçi şantiyede sadece vidalama işini yaptığı için kısa zamanda ve hatasız olarak montaj tamamlanmış olur.

Bungalov üçgen ev modelleri

Bungalov üçgen evler tek katlı olabildiği gibi çatı katı ile birlikte bir buçuk veya iki kat olarak da inşa edilebilir. Çok katlı yapılara göre daha geniş bir zemine oturur. Tipik özellikleri eğimli bir çatısının oluşu, evin dış alanında veranda bulunması, evin içerisinde kirişlerin görünmesi ve sundurmanın olmasıdır.

Bungalov üçgen ev modelleri ve fiyatları

Bungalov evler kulanılan malzeme ve büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. 350.000TL den başlayıp istenilen büyüklük ve tasırama göre değişmektedir.

Bungalov 01

Bungalov 02

Bungalov 03

Bungalov 04

WhatsApp
1
WhatsApp
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabilirim?