Hobi Bahçesi Evleri ne kadar ?

Hobi Bahçesi Evleri yeri ve yapılacak evin modeline göre fiyatları değişmekte olup ortalama 250.000TL den başlamaktadır.

Hobi bahçesi evi ve fiyatları

Hobi bahçesi evleri modelleri kulanılan malzeme ve büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. 250.000TL den başlayıp istenilen büyüklük ve tasarımına göre değişmektedir.

Hobi Bahçesi Ev İnşası

Hobi Bahçesi ev modellerin avantajları aslında saymakla bitmiyor. Yaşayan prefabrik evler olarak da bilinen Hobi Bahçesi evleri betonarme evlere göre daha düşük maliyetli ve daha uzun ömürlü olmalarının yanı sıra aynı zamanda yapımı hızlı yapılardır.

Kafanızı dinleyeceğiniz minik bir kulübeniz olsun istiyorsanız bu örnek tam size göre! Bu minik, inşası kolay ve konforlu bir tasarıma sahip olan Hobi Bahçesi evleri istediğiniz renklerde ve tasarımda yapmaktayız.

Hobi Bahçesi Evlerinin Avantajları

1. Bu evler genellikle prefabrik yapılardan ya da konteynerlerden inşa edildikleri için bir noktadan başka bir noktaya kolaylıkla taşınabilirler.

2. Hobi evleri, elektrik, su ve ısıtma tesisatları döşenmiş şekilde teslim edilir ancak bunun için evin yerleşeceği bölgede su kaynağı ve elektrik hattı olmak zorundadır.

3. Hem prefabrik hem konteyner hobi evleri istenen boyutta ve tasarımda, tamamen kişiye özel bir şekilde üretilebilirler. Prefabrik yapı elemanları parça parça tasarlanabiliyorken konteynerler uluslararası standart ölçü ve şekillerde üretilirler. Bu durum, prefabrik evlerde tasarım esnekliği, konteyner evlerde ise standardizasyon sağlar.

4. Bu evler için, betonarme binalarda gerekli olan imar izinleri gerekmez. Evin kurulacağı bölgeye bir yapı inşa etmek için yine izin alınmalıdır ancak bu alanın imara açık olup olmaması önemli değildir. Buna karşın elektrik ve su tesisatları ve kullanılacaksa internet hattının çekilmesi için gerekli yerlere başvurularda bulunmak ve izinler almak gereklidir.

5. Konteyner ve prefabrik hobi evleri, sipariş edildikten sonra çok kısa bir süre içinde teslim edilebilirler.

6. Prefabrik yapılar ve konteynerler doğa dostudurlar. Yani inşa edildikleri bölgenin ekolojik yapısına zarar vermezler.

7. Bu evler genellikle toprak ve doğa ile teması artırdığı için, stres ve strese bağlı hastalıklardan uzak kalınmasına yardımcı olurlar.

Hobi Bahçesi Ev Büyüklüğü

25 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

30 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

35 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

40 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

45 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

50 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

55 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

60 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

65 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

70 m2 Prefabrik Hobi Bahçesi Evi Tek Katlı

WhatsApp
1
WhatsApp
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabilirim?