Hobi Bahçesi Prefabrik Ev

Hobi bahçesi evleri, şehirden uzaklaşmak, kendine doğanın içinde, lüks ve işlevsel bir yaşam alanı yaratmak isteyenler için ekonomik seçeneklerdir. Sağladıkları birçok avantajdan dolayı tüm dünyada popülaritesi her geçen gün artan hobi bahçesi evleri, Türkiye’de de yavaş yavaş geleneksel yazlık evlerin yerini alıyor.

Stres atmak, kaliteli zaman geçirmek ya da belli bir amaçla kullanmak üzere prefabrik yapılardan ya da konteynerlerden inşa edilen bu evler; mobiliteleri, tasarım seçenekleri, doğa dostu yapıları ve yasal izinlere yönelik avantajları sayesinde bir evin bahçesine, ormana, deniz kenarına, kısacası arzu edilen herhangi bir yere kurulabilirler.

Özellikle doğa ile iç içe, hatta belki münzevi bir yaşam sürmek isteyen ancak konforundan da vazgeçmeyenler için konteyner veya prefabrik hafif çelik konstrüksiyon hobi evleri kusursuz bir alternatif. Bu evlere olan yoğun talep yalnızca bireylerden gelmiyor.

Özellikle doğa içinde kamp ve konaklama imkanı sunan turistik işletmeler, betonarme yapılara göre çok daha düşük bir bütçe ile derhal işbaşı yapabilecekleri prefabrik veya konteyner tatil köylerini tercih ediyorlar.

Hobi Bahçesi Evleri Modelleri ve Fiyatları

Hobi Bahçesi ev modelleri fiyatları genel olarak 250 bin tl den başlayıp, 900 bin tl nin üzerine çıkabilen fiyat aralığına sahiptir. Hobi Bahçesi prefabrik hafif çelik ev modelleri fiyatlarında kullanılan malzeme kalitesi, büyüklüğü ve çeşitliliği etkili olmaktadır. Bir Hobi Bahçesi evi satın almayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hobi Baheçesi evleri nerelerde yapılmaktadır?

Hobi Bahçesi prefabrik ev modelleri türkiye nin genelinde özelliklede Ankara nın bir çok yerinde yapılmış ve yapılmakta olan projelerdir.

Hobi Bahçesi Prefabrik Ev

Hobi bahçesi prefabrik hafif çelik konstrüksiyon gerçeğe dönüştürmek, idealinizdeki modern prefabrik eve sahip olmak için Smart çelik yapı en doğru seçim olacak. Smart grup ev, bütçenize en uygun fiyatları, yenilikçi modern konsept tasarımları, enerji tasarrufuyla sürekli kazandıran yalıtım özelliği ile size yüksek konfor ve rahatlığı yaşatır.

Size ve ailenize mutluluğu yaşatabilmek için uzmanlığımızla en iyi prefabrik ev tasarımlarını hazırladık, beğeninize sunuyoruz. Smart prefabrik hobi bahçesi ev modellerinde en güzel tasarım örneklerini keşfedeceksiniz. Klasik evlerin uzun inşaat sürelerine göre modern tasarımlı prefabrik hafif çelik konstrüksiyon evlere çok daha kısa zamanda sahip olacaksınız. Yaz veya kış kullanımlarında mükemmel yalıtım özelliğiyle prefabrik hafif çelik konstrüksiyon evleri enerjinin en verimli kullanıldığı tasarruf sağlayan çevre dostu ev teknolojisiyle yüzünüzü güldürecek.

Modern, yenilikçi evlerin sergilendiği Ankara Kazan fabrikamız ve Eskişehir yolu üzeri showroom da size en yakın olanını ziyaret ederek evlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan çok sayıda özgün tasarımdaki ev modellerimizi detaylı inceleyerek telefon veya WhatsApp yoluyla kolayca bilgi edinebilirsiniz.

Neden Smart hazır evlerini tercih etmelisiniz ?

Yaşam alanlarında konforu devamlı kılan Smart prefabrik hafif çelik konstrüksiyon ev, sektörün en deneyimli ve başarılı firmalarının arasında yer alıyor. Piyasadaki prefabrik evler’den üstün özellikleri olan ekonomik fiyatı, çok hızlı kurulabilen ve çok kaliteli malzemeler kullanılması ve satış sonrası servis ağının olması hazır evlerimizin en çok tercih edilme sebebidir. Müşterilerinin talepleri çoğunlukla yazlık hazır evler, bağ ve yayla evleri veya hobi bahçesi prefabrik kalıcı konut olarak talep görüyor.

Prefabrik evler, modüler yapıya sahip demonte olarak, tek katlı ya da monoblok sistemle, birleşimli olarak üretimi yapılabilen, fabrika ortamında üretilen yapılardır. Birçok sektörde çok farklı amaçlar için tasarlanıp üretilebilirler. İnşaat alanlarında şantiye alanında konaklama, yemekhane, çamaşırhane ve yönetim ofisi gibi alanlar için kullanılabilirler. Pandemi hastanelerinde de çok kısa sürede çok büyük ve çoklu yapılar üretilebilmeleri ve ekonomik maliyetleri ile tercih edilirler. Bununla birlikte güvenlik kabinleri olarak şehir içerisinde ya da site gibi alanlarda kullanılabilirler. Satış ofisi olarak, taksi durağı olarak ya da sosyal tesislerde ve halka açık alanlarda wc gibi farklı amaçlarla da kullanılabilirler. Modular yapıların en çok kullanıldığı alanlardan biri de prefabrik ev yapılarıdır.

WhatsApp
1
WhatsApp
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabilirim?