Hobi Bahçesi Temelli

1993 yılından beri faaliyet gösteren inşaat sektöründe Smart Çelik Yapı villa projelerinden alışveriş merkezi ve benzinliklere kadar birçok alanda anahtar teslim projeler yapmış sadece inşaat değil elektromekanik ve otomasyon sistemlerinde de profesyonelleşmiştir

Hobi Bahçesi ev modellerin avantajları aslında saymakla bitmiyor. Yaşayan prefabrik evler olarak da bilinen hobi bahçesi evleri betonarme evlere göre daha düşük maliyetli ve daha uzun ömürlü olmalarının yanı sıra aynı zamanda yapımı hızlı yapılardır.

Kafanızı dinleyeceğiniz minik bir kulübeniz olsun istiyorsanız bu örnek tam size göre! Bu minik, inşası kolay ve konforlu bir tasarıma sahip olan hobi bahçesi evleri istediğiniz renklerde, büyüklükte ve tasarımda yapmaktayız.

Hobi Bahçesi Evleri Temelli

Hobi Bahçesi evleri Ankara Temelli de bir çok proje yapmış bulunmaktayız. Şu an itibari ilede bir çok projeyi devam ettirmekteyiz.

Habi Bahçesi Ankara Temelli neden tercih etmeliyim?

Hobi bahçesi evi yaptırmak için Ankara Temelli merkeze yakın olması sebebi ile tercih sırasının başında gelmektedir. Şu an hazırda bir çok hobi bahçesi yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.

Hobi bahçesi modelleri ve fiyatları

Hobi bahçesi evleri modelleri kulanılan malzeme ve büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. 250.000TL den başlayıp istenilen büyüklük ve tasırama göre değişmektedir.

Hobi Bahçesi Prefabrik Ev Temelli

Hobi bahçesi prefabrik hafif çelik konstrüksiyon gerçeğe dönüştürmek, idealinizdeki modern prefabrik eve sahip olmak için Smart çelik yapı en doğru seçim olacak. Smart grup ev, bütçenize en uygun fiyatları, yenilikçi modern konsept tasarımları, enerji tasarrufuyla sürekli kazandıran yalıtım özelliği ile size yüksek konfor ve rahatlığı yaşatır.

Size ve ailenize mutluluğu yaşatabilmek için uzmanlığımızla en iyi prefabrik ev tasarımlarını hazırladık, beğeninize sunuyoruz. Smart prefabrik hobi bahçesi ev modellerinde en güzel tasarım örneklerini keşfedeceksiniz. Klasik evlerin uzun inşaat sürelerine göre modern tasarımlı prefabrik hafif çelik konstrüksiyon evlere çok daha kısa zamanda sahip olacaksınız. Yaz veya kış kullanımlarında mükemmel yalıtım özelliğiyle prefabrik hafif çelik konstrüksiyon evleri enerjinin en verimli kullanıldığı tasarruf sağlayan çevre dostu ev teknolojisiyle yüzünüzü güldürecek.

Modern, yenilikçi evlerin sergilendiği Ankara Kazan fabrikamız ve Eskişehir yolu üzeri showroom da size en yakın olanını ziyaret ederek evlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan çok sayıda özgün tasarımdaki ev modellerimizi detaylı inceleyerek telefon veya WhatsApp yoluyla kolayca bilgi edinebilirsiniz.

WhatsApp
1
WhatsApp
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabilirim?