Modüler Ev

Modüler ev modellerimiz daha uygun fiyat ve daha geniş yaşam alanları için tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza göre özel mimarlarımız tarafından tasarlanmaktadır. Kişi, kurum, organizasyonlara, hobi bahçelerine ve bunun gibi ihtiyaçlar doğrultusunda özel tasarım hizmeti de sunmaktayız. Çok özel fiyatlarla

Modüler Ev Hakkında

Modüler ev, Taşınabilir ev ne demek ? Sorusu günümüzde oldukça araştırılan, kişilerin ilgi alanına giren sorular arasında yer almaktadır. Taşınabilir evler olarak da bilinen, küçük ev, mikro ev olarak tanımlanan evlerin sınıfına girdiği gibi aynı zamanda konteyner yapılar gibi başka bir aracın arkasında taşınan yapılar sınıfına da girerler. Avrupa ülkelerindeki minimal hayata geçişle beraber, Mobile House gibi  kökeni oldukça eskilere dayanan yapılar popüler olmaya başlamıştır.  Günümüzde tüketimlerde artış görülmesiyle birtakım alışkanlıklardan kurtulabilmek amacıyla minimal hayat tarzı kabul edilmeye başlanmıştır. Bu kapsamda modüler ev akımının büyümesine neden olmuştur. Kısacası moduler House doğaya daha yakın olmak, minimal bir yaşam tarzı oluşturmak ve sürdürülebilir hayat standardını kabul etmektir.

Sabit veya tekerlekli olarak inşası oluşturulan modular house, şehrin gürültüsünden uzaklaşılmasında ve doğayla iç içe olmayı sağlamasında rol oynamaktadır. Mutfak, banyo, oturma alanı ve yatak odası gibi ana odaların alandan en avantajlı bir şekilde kişilere tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra konforlu ve işlevselliğiyle her bireyin hayalini süslemektedir. Modüler ev farklı ebatlarda ve farklı işlevsel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra güneş paneli sistemi, kompost tuvalet, lityum pil enerji depolama vb. özellikleri aracılığıyla sürdürülebilir hayata avantajlar sağlamaktadır.

Modüler Ev Modelleri ve Fiyatları

Modüler evler kulanılan malzeme ve büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. 350.000TL den başlayıp istenilen büyüklük ve tasırama göre değişmektedir.

MD001

MD002

MD003

WhatsApp
1
WhatsApp
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabilirim?